Adana Has Prefabrik 0507 639 84 69

Telefon

0507 639 84 69

Mail

info@adanahasprefabrik.com

Adres

Ziyapaşa Mah. Baraj Yolu No:57 Adana

Neden Prefabrik Ev Yaptırmalısınız

Neden Prefabrik Ev Yaptırmalısınız, Satın almak istediğiniz bir evi bulamıyorsanız , evinizi kendiniz inşa etmek cazip gelebilir. Bu durumda, bir stik yapılı ev ve bir prefabrik ev arasında seçim yapmanız gerekir. Çubuk yapımı, evinizin eski moda bir şekilde inşa edildiği anlamına gelir; aylardır evinizi yükselten ve sıhhi tesisatla ve elektrikle donatılan işçilerden oluşan bir ekip. Öte yandan bir prefabrik ev, önceden inşa edilmiş parçalar halinde gelir.

Neden Prefabrik Ev Yaptırmalısınız

Enerji Verimliliği

Prefabrik evlerin faydalarından biri, yüksek enerji verimli olma eğiliminde olmalarıdır. Sıkı dikişleri ve en son teknoloji ürünü pencereler ısıyı tutar ve süreçte enerji faturalarınızı azaltır. Bonus olarak, modüler evlerin sıkı inşaatı, doğal afetlere karşı koyabilmek için onlara itibar kazandı. Birçok kişiye “prefabrik ev nedir?” Diye sorarsanız, bunun bir mobil ev ile aynı olduğunu varsayacaklardır. Doğru değil. Prefabrik (aka modüler) evler başka bir ev gibi bir temele oturmaktadır. Tipik Amerikan banliyö evlerinden daha düşük karbon ayak izi isteyenlere mükemmel, yüksek kaliteli, modern ve zarif evler olabilirler.

Hızlı İnşaat

Hızlı inşaat prefabrik evlerin büyük avantajlarından biridir. Bir prefabrik evinin parçaları önceden yapıldığından, tek yapmanız gereken onları monte etmek ve evi gereken hizmetlere bağlamaktır. Bu nedenle “modüler” ismi. Prefabrik, kısmen inşa edildiği için çok daha hızlı gidiyor. Bu, işçilerin sahada daha az gün geçirmesi ve inşaat sürecini gün ve haftalara kadar uzatabilen hava durumundaki gecikmelere ve hastalıklara karşı daha az hassasiyet anlamına gelir. Yine de, sadece inşaat süresinden daha fazla düşünmek var. İzinlerin alınması dahil olmak üzere saha hazırlığı uzun bir süreç olabilir.

Uygun fiyat

Bir prefabrik ev inşa etmek, benzer bir sopa yapılı ev inşa etmekten genellikle daha ucuzdur. Güzel, değil mi? Tasarrufun bir kısmı emekle ilgili. Adana Prefabrik bir hamlenin hazırlanması için daha az işçiye daha az emek harcanması daha az zaman alır. Bu sana para kazandırır. Dahası, daha önce de belirttiğimiz gibi, ısıtma ve soğutma, prefabrik evlerle, sopalarla inşa edilmiş evlerden daha uygun maliyetli olma eğilimindedir. Mevcut bir ev satın almaya açık iseniz, piyasada bulunanların maliyetlerini bir prefabrik bina maliyetiyle karşılaştırın. Ayrıca, çeşitli bağlantı parçaları ve özelleştirme işlemlerinin prefabrik maliyetinizi artırabileceğini veya azaltabileceğini unutmayın. Kullanabileceğiniz maliyet azaltma stratejileri hakkında üreticiye danışın.